Yasemin’in Diyet Günlüğü (Yasemin Bektaş)

yaseminin-diyet-gunlugu

Merhaba, bloğumdaki logodanda anlaşıldığı gibi adım Yasemin artık tanıyorsunuz. Birçok yerde bahsettiğim gibi bugünlerde düğün telaşımız var ve 1 aydan az kalan düğünümüzü bekliyoruz. Soyadım değişti ve artık “Yasemin BEKTAŞ”

Diyet günlüğümü kendi başarı hikayemden sonra yazmaya başladım biliyorsunuz.  Başarı hikayemi yazdıktan sonra bana sorularınız gelmeye başladı. Bende hepsine ayrı bir özen göstermeye ve elimden geldiğince işe yarar bilgilerle cevaplamaya çalıştım.

Bu defa benim sizlere sorularım var, sizlerde benim sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim.

 • Bloğumda yazdıklarım hayatınıza birşeyler kattı mı?
 • Hayatınızda güzel değişimlere neden oldu mu?
 • Zayıflama konusunda yeterince yardımcı olabildim mi?
 • Zayıflama sürecinizde gerek psikolojik gerekse bilgi alma açısında destek ister misiniz?
 • Bloğumda isteyenlere özel üyelik sistemi olsun ister misiniz?

 

 

 

 

 

 

Not:  16-30 Haziran tarihleri arasında bloğuma bakamayabilirim, sorularınıza geç dönebilirim.

Yazı hakkında Yorum Yaz

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ebrar diyor ki:

  Düğününüz çok yaklaşmış Yasemin abla umarım bir ömür mutlu olursunuz Allah bir yastıkta kocatsın :)) Bloğunuz bana çok şey kattı ben 17 yaşındayım 4-5 senedir kilo problemim vardı hep kilo vermek istedim ama bi yerde tıkandı sanırım önümde böyle bir örnek olmayışından ya da bunun için çaba sarf etmediğimden..Bloğunuzu takip etmeye başladığımda yine bunu başaramayacağımı düşünmüyordum ama sizin hikayeniz beni çok etkiledi bende yapabilirim dedim burda birebir ilgilenmenizden dolayı size sorulan sorulardanda pek çok şey öğrendim artık hergün göz atıyorum buraya :)) Ben burda öğrendiklerimden sonra spora başladım 3 haftada 3 kilo verdim toplam 33 cm inceldim 13-18 yaş arası beslenme önerilerinizi uygulayabildiğim kadar uygulamaya çalıştım şuan 2.ayımdayım sporda ve kendime güvenim gelmeye başladı bunda sizinde sitenizde katkısı çok fazla tekrar teşekkürler :)Bu süreçte bilgi ve psikolojik destek almak ve özel üyeliğimizin olması güzel olabilir bazen direncimiz kırılıyor ipin ucunu kaçırıyoruz malum ya da bazen hiç kilo veremiyoruz bu açıdan sizden öneriler almak hoş olur bence :)

  1. Yasemin BEKTAŞ diyor ki:

   Merhaba, çok teşekkür ederim güzel düşünlerin için, az kaldı düğünümüz yaklaştı ama bazen çok uzun geliyor beklemek =) Sorularıma ilk cevabımı aldım çok mutluyum, bu defa ben sorayım istedim. Ayrıca başarın çok güzel böyle devam edecek ve ideal kilona ulaşıp kilonu koruyacaksın eminim. Senin sorularıma cevabın ilk olmak üzere tüm gelen cevapları değerlendirip aklımda olanları nasıl yapacağımı belirlemiş olacağım.

 2. BAHAR diyor ki:

  öncelikle düğününüze az kalmış bu çok güzel Rabbım hayırlı yazılar yazsın inşallah . .
  sorularınıza gelince her zaman biz soruyorduk bu kez siz bakalım sizi aydınlatabilecek miyiz :) evet gerçekten çok faydalı bilgiler paylaştınız hayatıma güzel şeyler kattı yada eksiltti mi demeliyim (şeker ,tuz,yağ,un) yeniden yemek yapmayı öğrendim spor yapmayı sağlıklı beslenmeyi ve daha bir çok şey her şey için teşekkürler .
  blogunuzu severek takip ediyorum her gün bakıyorum acaba Yasemin hanım bu gün bizimle ne paylaşmış bu gün nasıl bir şey öğreneceğim diye merakla bakıyorum,birçok blog takip ettim inceledim burası alışkanlık oldu sanki sebebi hem yazılanlar mantıklı geldi hemde sorulara anında dönüt veriyorsunuz.
  psikolojik destek çok önemli bazen yeter diyorum çatlayana kadar yemek istiyorum diyorum zor oluyor yani özel üyelik neden olmasın güzel olur .Hayırlı geceler . . .

  1. Yasemin BEKTAŞ diyor ki:

   Merhaba düğünümüz için çok çok heyecanlıyım-heyecanlıyız, çok teşekkür ederim =)
   Bloğumla ilgili güzel düşünceleriniz içinde teşekkür ederim. Bende zayıfladığım süreçte kendi hayatıma katılanları sizlerle paylaşmak ve silerin hayatlarına birşeyler katar düşüncesi ile yazdım yazmayada devam edeceğim inşallah.
   Özel üyelikle ilgilide ne kadar çok olumlu düşünce gelirse gerçekleştirme ihtimalim artacak.

 3. Gönül diyor ki:

  Sevgili Yasemin düğün telaşı ve akabinde yaşanan heyecan, mutluluk bazen sıkıntı, stres insanı tatli ve telaşli bir sürece getiriyor ama sonu ve gelen yeni başlangıçları güzel ve mutlu olsun inşallah …
  Blogu cok kısa süre önce tesadüfen keşfettim sonra bir baktım ki her gün tekrar tekrar yazılanları ve cevapları okumak kisilerin mücadelelerinde kendimden bişeyler bulmak himmm evet aynısı bendede var aca ne yazmış ne uygulamış diye neredeyse siteyi kapatmamak alışkanlık haline geldi bende de. Kendime uygun olan bir programınızı sectim ve uyguluyorum bir aydır cok fazla kilo veremedim biraz da bünyeye bağlı diye düşünüyorum ama buranın bana sağladığı verdigi o özgüven hiç bir seye degisilmez.

  Kisiye özel üyeleik sistemi ve Bilgi amaçlı destekleme bölümü de devrede olursa daha verimli olacağı kanısındayım.

  Yazarlarınız takipçisiyim teşekkürler kolaya gelsin….

  1. Yasemin BEKTAŞ diyor ki:

   Merhaba, yeni bir hayatın ilk adımlarını attık inşallah böyle çokta güzel devam edecek, teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için.
   Özel üyelik sistemide ne kadar çok istek gelirse ona göre gerçekleştireceğim bakalım neler olacak, bu defa sorular benden =)

Yorum Yaz


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0