Yağ yakıcı meyveler

tropikal meyveler

Yağ yakan meyveler , ara öğünler için seçeneklerimiz arasındaki yağ yakan meyveleri deneyin. Meyveler vücuda canlılık verir, doğal şeker olan meyveler yapay şeker yemenizi önlemiş olur. Diyetinize meyveleri dahi ederek zayıflayabilirsiniz.

Karpuz: Yağ yakıcı özelliği vardır, kalorisi oldukça düşük bir meyvedir. Ara öğünde bir elma kadar karpuz yiyebilirsiniz. Oldukça sulu ve tatlı bir meyve olduğundan kan şekerini düzenler, vücuttaki fazla suyun dışarıya atılmasını sağlar. Yaz aylarında tüketildiği için vücudun su ihtiyacını da karşılar.

Greyfurt: Greyfurt kendi başına bir diyet çeşididir, yağ yaktıran diğer bir meyvedir.İçerisinde yüksek miktarda C vitamini vardır. Kan şekerini dengeler, karın yağlarını yakmada yardımcı olur.

Ananas: Ananas yağ yakan meyveler içerisinde bulunur. Ananas içerisindeki enzimler vücuttaki bölgesel yağların yakılmasında etkilidir. Ananas yağ yakmasının yanısıra vücuda alınan şekerin kana karışmasını önler. Sindirim sistemini çalıştıran ananas, fazladan kalori yakılmasına ve zayıflamaya neden olur.

Kivi: İştah önleyici özelliği bulunur . Kalorisi düşüktür, bir adet kivi bir ara öğün için yanında proteinle beraber idealdir.Kivi kolesterolü düşürücü özelliktedir, kan şekerini ayarladığı için yağ yakıcı özelliğe sahiptir.

 

 

Yazı hakkında Yorum Yaz

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0